ایده های ناب
درباره وبلاگ


سلام به وبلاگ من خوش آمدید در این وبلاگ جدیدترین ایده ها و خلاقیت هایی را که با آن ها مواجه می شوم قرار می دهم، به این امید که در افزایش آگاهی شما و بکارگیری آن ها در زندگی روزمره مفید و موثر باشد. منتظر نظرات ارزشمندتان هستم. به دلیل این که مطالب این وبلاگ را شخصا" ترجمه می کنم، لطفا" در صورت استفاده از مطالب، حتما" نام و آدرس "وبلاگ ایده های ناب" را ذکر کنید.

آرشيو وبلاگ
نويسندگان
شنبه ۱ بهمن ۱۳٩٠ :: ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ
 توجه

 

 

اگر این شکل توجه شما را به خودش جلب کرده است، به ادامه مطلب بروید و آموزش آن را ببینید. اگر این رز را با دستمال قرمز رنگ درست کنید می‌تواند برای تزیین میز در روز عشق یا سالگرد ازدواج مناسب باشد.


دستمال سفره را روی یک سطح صاف باز کنید، به طوری که پشت دستمال رو به شما باشد. یک چنگال را به صورت عمودی در مرکز دستمال قرار دهید (درست مثل زمانی که آماده خوردن اسپاگتی هستید.) با لغزاندن چنگال، کمی از پارچه را بین دندانه‌های آن قرار دهید و به آرامی در یک جهت شروع به پیچیدن کنید. (درست مانند زمانی که چنگال را در اسپاگتی می‌چرخانید.) با این کار دستمال فرم یک مارپیچ در اطراف چنگال خواهد داشت. به آرامی چنگال را بردارید و دستمال را با دو دست نگهداشته و برگردانید، به صورتی که روی دستمال به طرف شما باشد.

مطالب مرتبط:

تا زدن دستمال سفره به شکل قلب

تا زدن دستمال سفره به شکل شمعموضوع مطلب : روز عشق و سالگرد ازدواج
پيوندها
امکانات جانبی

 
 
بالای صفحه